

7 425 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 16 |
| SMD | 4 реєстратором, 6 камерою |
| Tracking (тригерні події) | Виявлення руху; маскування приватності; втрата відео; сигналізація PIR; IPC сигналізація |
| USB-вихід | 1× передній USB2.0; 1 × задній USB2.0 |
| Аудіоінтерфейси | RCA 1 вх/1 вих |
| Вес | 810 г |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 144 Мбіт/с |
| Видеовыход | VGA, HDMI |
| Відеокодек | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | 12 В DC, 1.5 A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист периметра (канали) | 1 реєстратором, 4 камерою |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Сетевые интерфейсы | 1 × RJ-45, 10/100/1,000 Мбіт/с |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | 4K |
| Розміри | 260 × 232.7 × 47.6 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 реєстратором, 5 камерою |
| Розпізнавання облич (режим) | 6 атрибутів: стать, вік, окуляри, вираз обличчя, маска, борода |
| Совместимость | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | AI вимкнено: 1-канальний 12MP 25 к/с; 1-канальний 8 МП при 25 к/с; 2-канальний 5MP 25 к/с; 3-канальн |