8 550 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 - 20 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вес | 900 г |
| Виявлення об'єкта | 64 - 200 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 96.7° - 29.7°, В: 51.7° - 16.7°, Д: 114.3° - 34° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | MicroSD карта до 256 Гб, FTP |
| Микрофон | Да |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | з плагіном: IE 10, IE 11; локально: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: -100° - 100°, нахил: -20° - 45° |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 197 / 105 / 225 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 12 - 40 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 - 75 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 c |