3 150 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | 30 м |
| WDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Питание | AC 100-240В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 103°, В: 57°, Д: 121° |
| Локальне сховище | Micro SD до 256Гб |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 35 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n 2.4 ГГц |
| Рабочая температура | -30°C - +50°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 185x186x268 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |