22 725 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Цифровий |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 240 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Вес | 2 кг |
| Виявлення об'єкта | 2400 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 57.6° - 2.5°, В: 34.4° - 1.4°, Д: 64.5° - 2.9° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD до 256 Гб |
| Налаштування швидкості PTZ | Попереднє налаштування, сканування шаблонів, патрульне сканування, автоматичне сканування, скануванн |
| Оптичний зум | 25x |
| Основні функції обробки | 24 зони маскування |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+, IE11 |
| Рабочая температура | -30 °C - 65 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 164.5 / 290 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 480 м |
| Розпізнавання облич | Підтримує |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 952 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Version 19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 4.8-120 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот 80°/с; нахил 80°/с |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 с |
| Швидкість ручного керування | поворот 0.1° - 80°/с; нахил 0.1° - 80°/с |