41 040 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 140 дБ |
| Апертура | F1.7 - F1.73 |
| Вес | 1.9 кг |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 42°-15°, В: 23°-8°, Д: 49°-17° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 5 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M/1000 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 17 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 144 / 347 мм |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 2 / 2 |
| Фокусное расстояние | 8-32 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1 –1/100,000 с |