|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
|
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | 4 + 1 канал, кожен канал до 2 Мп |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| RS485 | 1 |
| SMD | 4 канали; AI пошук по класифікації цілей (людина, автомобіль) |
| USB-вихід | 2 USB 2.0 |
| Інтервал запису | 1 хв - 60 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1 с – 30 с, Пост-запис: 10 с – 300 с |
| Аудіокомпресія | G.711A; G.711U; PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Вес | 860 г |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6 Тб |
| Відеобітрейт | 32 кбіт/с - 6144 кбіт/с |
| Видеовыход | VGA, HDMI |
| Відеокодек | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Дія при спрацюванні тригера | запис; PTZ; тур; відео Push; електронний лист; FTP; знімок; зумер і екранні підказки |
| Питание | DC 12В/1.5A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Кількість каналів IP | 5 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (100 мбіт/с) |
| Мультиекранний режим | IP режим вимк. 1/4; IP режим ввімк. 1/4/6 |
| Перегляд архіву | 1/4 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco |
| Підтримка роздільної здатності | 1080N; 720p; 960H; D1; CIF |
| Режим записи | Інструкція з експлуатації; графік (загальний, безперервний); MD; Тривога; Стоп |
| Режим пошуку | Час / Дата, Будильник, MD і Точний пошук (з точністю до секунди) |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Розміри | 1U, 260 × 238 × 48 мм |
| Совместимость | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| Тип видеорегистратора | Гібридний |
| Тип відеосигналу | Аналоговий |
| Тип устройства | XVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | XVR |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 канала 1080N/720p/960H/D1/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 4 канала CIF 15 к/с |