4 005 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Вес | 550 г |
| Виявлення об'єкта | 69 м |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду | Г: 107°-34°; В: 55°-19°; Д: 130°-39° |
| Количество светодиодов | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | 210 × 91 × 91 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 13 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 27 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |