2 790 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 590 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Апертура | F1.6 |
| Виявлення об'єкта | 80 м |
| Відстань фокусування | 1.6 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду | Г: 92°, В: 48°, Д: 109° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Регулювання по осях | Поворот: 0- 360 °, нахил: 0 ° - 87 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | 242 × 91 × 91 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 16 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 32 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Мп; 4Мп; 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |