3 105 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | 105 дБ |
| HLC | Підтримує |
| Вес | 310 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду | Г:102.2° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 8.29 MP CMOS |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, оберт: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 90 / 80 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 8МП - 12.5к/с, 4МП / 2МП : 25к/с, AHD/CVI: 8МП - 12к/с |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |