
2 205 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F1.6 |
| Вес | 330 г |
| Виявлення об'єкта | 44 м |
| Отношение сигнал/шум | 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.7 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | авто/ручний |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду | Г:107°, В: 56°, Д: 127° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | –40°C - +60°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф70х167 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 9 м |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 18 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |