4 095 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Mб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Вес | 350 г |
| Виявлення об'єкта | 50 м |
| Обнаружение движения | Підтримує |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Количество светодиодов | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4 / v6, QoS, UPnP, NTP, |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud, FTP, SFTP, NAS |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1080p, 720p, D, VGA |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 65 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ф109.9 х 81 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к / с, 2560 × 1440 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к / с, 704 × 480 20 к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |