3 060 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 280 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROM/RAM | 0.03Люкс / F2.0, 30IRE, 0Люкс (IR вкл) |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | N / A |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду | Г: 105 °, В: 56 ° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 80.2мм x 76.2 мм x 198.9 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 14 м |
| Спостереження за об'єктом | 29 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |