11 250 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1/1 вх. / Вих., 1 вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Вес | 387г |
| Відеобітрейт | H.265: 3кбіт/с ~ 8192 кбіт/с; H.264: 3 кбіт/с~ 8192 кбіт/с ~ 8192 кбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264H/Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Fisheye |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 180°, В: 180°, Д:180° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Сетевые интерфейсы | 1 - RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; Micro SD карта до 256ГБ; NAS |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Поддержка PoE | Да |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Підтримка роздільної здатності | 5M (2592 × 1944); 3M (2048 × 1536); UXGA (1600 × 1200); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (70 |
| Рабочая температура | -30° C ~ +55° C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | Φ110 x 62мм |
| Світлочутливість | 0.006 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T); CGI; Milestone; Genetec; P2P |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип объектива | Fisheye, Монофокальний |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 1.4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2592 × 1944 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |