13 950 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | Основний потік підтримує вісім фіксованих областей |
| SVC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| Безопасность | Аутентифікація користувача (ID і PW); Хост перевірка (MAC-адресу); фільтрація IP-адрес |
| Вес | 900 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | DC 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | H: 128.5 °; V: 75.7 °; D: 144 ° |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Материал корпуса | PC + ABS, Алюмінієвий сплав |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP / |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 19 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр (ICR) |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø 183 / 133.2 мм |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | Open-ended API, підтримує ONVIF, ISAPI, CGI, HIKVISION SDK і платформи сторонніх виробників |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/30 000с |