1 179 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Вес | 130 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду | Г: 106.4°, В: 57.9°, Д: 124.6° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø90 / 70 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 с – 1/50,000 с |