8 325 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік, сирена 100дБ |
| Вес | 1.8 кг |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 114° , В: 66°, Д: 137° |
| Локальне сховище | Micro SD-карта до 256Гб |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | до 40 Вт |
| Программное обеспечение | Imou APP |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Рабочая температура | -30°C~ + 50°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 237 × 317 × 172 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2МП (1920х1080) - 25к/с |