| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F2.4 |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Вес | 90 г |
| Виявлення об'єкта | 51 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду | Г: 93°, В: 48°, Д: 118° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Підтримка роздільної здатності | 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Разрешение | 1 Мп |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | Ф85x69 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Світлочутливість | 0.04 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 20 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 720P 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |