5 400 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 3 м |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Вес | 240 г |
| Виявлення об'єкта | 28 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канальний BNC відео вихід високої чіткості |
| Отношение сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 200 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Fisheye |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну / ч / б |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду | Г: 180°, В:180° |
| Количество светодиодов | 3 |
| Материал корпуса | Алюминий+пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Підтримка роздільної здатності | 5M (2592x1944) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | Ф 126 х 41 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 6 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 12 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 1.4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M (1 ~ 20к / с) / 4M (1-25 к / с) |
| Швидкість затвора | 1/4 - 1/100,000с |