3 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20 Ah |
| Интерфейсы | DC x 1, PoE x 1, USB Type-C x 1, USB x 1 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 640 г |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 48 В |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (9 В), PoE (48 В) passive, USB Type A, USB Type C |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Цвет | Черный |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 206 / 120 / 35 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |