31 390 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xinfrared |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 30 г |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Измерение температуры | 0 °C ~ +100 °C |
| Відстань спостереження | 1500 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду (Thermal) | 17.25° x 13.04° |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Материал корпуса | Металл |
| Потужність споживання | 480 мВт |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android |
| Підтримка мобільного застосунку | Thermal Eye X |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | 26.2 / 26.2 / 31.5 мм |
| Теплова чутливість (NETD) | ≤ 25 мК |
| Тип устройства | Тепловізор для смартфона |
| Фокусна відстань (Thermal) | 15 мм |
| Цифровий зум | 2x-15x |