9 636 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Инвертор |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Розміри | 317 / 230 / 105 мм |
| Мощность | 1500 ВА / 1500 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | 170-270 В |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Тип защиты | Від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3000 ВА |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Количество фаз | 1 |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| ККД | 93 % |
| Количество розеток | 2 Schuko |