14 012 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 320 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В / 1 A, Літій-іонний акумулятор 7.4 В 3350 мА*год |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 12 В |
| Цвет | Синий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Робоча вологість | 30 ~ 90 % |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 183 / 150 / 40 мм |
| Тип устройства | Тестер камер |