27 305 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 59.86 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Voltsmile |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Монтаж | Напольный |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 600 / 630 / 731 мм |
| Серия | RPC |
| Тип устройства | Шафа |