1 584 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 780 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | AC 190-240 В, AC/DC 12-24 В, LiFePo4 акумуляторна батарея 3.2V/1500mAh |
| Живлення пристрою | AC 220 В, AC/DC 12-24 В, Акумуляторна батарея |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | ABS-пластик, Полікарбонат |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 305 / 235 / 35 мм |
| Световая индикация | Да |
| Тип устройства | Покажчик світлозвуковий |