10 440 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Вес | 12.5 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц ± 1 Гц |
| Входное напряжение | 100-290 В (режим інвертора), 145-275 В (режим ДБЖ) |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| ККД | 80 % |
| Цвет | Чёрный |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Количество фаз | 1 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Напруга від сонячних панелей | 60 В |
| Мощность | 1.2 кВА/1 кВт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 310 / 307 / 120 мм |
| Ток заряда | 10/20 А |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 10/20 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |