Гібридний однофазний інвертор GA5548CJMHG з номінальною потужністю 5,5 кВт (максимальна короткочасна потужність 11 кВт), з вбудованим MPPT-контролером та з вбудованим зарядним пристроєм. Діапазон напруги від сонячних панелей 60-500 В. Напруга акумуляторної батареї 48 В, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4/Li-ion, максимальний струм заряду від мережі 30/60 А, сонячних панелей 100 А. Номінальна вихідна напруга 230 В, ККД 98 %. Здатний працювати без акумуляторних батарей. Може підключатися до генератора.
ЗастосуванняІнвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти.
Гібридні інвертори відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості| Бренд | GA5548CJMHG |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Розміри | 565 / 390/ 200мм |
| Вага | 12 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Вхідна напруга | 110-220 В |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Струм заряду | 30/60 А |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| ККД | 98 % |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга від сонячних панелей | 60-500В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Режим підмішування | Так |
| Тип інвертора | Off-grid – гібридний |
| Wi-Fi | Так |
| Потужність | 5,5 кВт |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Монтаж | Настінний |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 94 % |
| Количество фаз | 1 |
| Монтаж | Настенный |
| Мощность | 5.5 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Тип аккумулятора | AGM, GEL, Li-ion, LiFePo4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | Off-grid – автономний |
| Ток заряда | 60 |
| Цвет | Белый |