5 805 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 5 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | AC 145-290 В, 45-65 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Цвет | Черный |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Максимальна енергоємність | 150 Вт*год |
| Напруга акумуляторної батареї | 25.6 В |
| Мощность | 600 ВА / 360 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 305 / 85 / 141 мм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перегріву, Від повного розряду батарей |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |