



34 365 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Cyclen |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Применение | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP67 |
| Особенности | Bluetooth, Підігрів |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Розміри | 345 / 190 / 245 мм |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Максимальний струм заряду | 60 А |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Выходное напряжение | 25.6 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество циклов | > 6000 |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт*год |