7 800 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 40 Ah |
| Производитель | Cyclen |
| Вес | 5.753 кг |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 512 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 40 А |
| Максимальний струм розряду | 40 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 198 / 166 / 169 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |