17 544 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xinfrared |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Lightning |
| Апертура (Thermal) | F9.0 |
| Измерение температуры | 0 °C ~ +100 °C |
| Відстань фокусування (Thermal) | 20 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Серый |
| Кути огляду (Thermal) | 19.4° x 14.6° |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256x192 |
| Материал корпуса | Металл |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Thermal Eye X |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Теплова чутливість (NETD) | 40 мК |
| Тип устройства | Тепловізор для смартфона |
| Точность | ± 3 °C |
| Фокусна відстань (Thermal) | 9 мм |
| Цифровий зум | 2x-15x |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 50 к/с |