41 624 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | RS485 |
| Вес | 42.5 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP20 |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Количество циклов | > 5000 |
| Максимальна енергоємність | 5120 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настенный |
| Напряжение | 51.2 В В |
| Напруга завершення заряду | 57.6 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 538 / 372 / 177 мм |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |