85 209 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 300 Ah |
| Вес | 118 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485, WiFi |
| Количество циклов | > 6000 |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Максимальна енергоємність | 15360 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 200 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Напольный |
| Напруга завершення заряду | 57.6 В |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +35 °С |
| Розміри | 733 / 260 / 633 мм |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Температура розряду | -10 °C ~ +55 °C |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |