65 736 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 200 Ah |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485, WiFi |
| Вес | 80 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP21 |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 10240 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 150 А |
| Максимальний струм розряду | 150 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настенный |
| Напряжение | 51.2 В В |
| Напруга завершення заряду | 58.4 В |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +35 °С |
| Розміри | 686.5 / 442 / 250 мм |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Температура розряду | -10 °C ~ +55 °C |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |