26 350 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Интерфейсы | CAN, RS485, USB, Сухі контакти |
| Вес | 12.9 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 90 % |
| Цвет | Белый |
| Кількість модулів максимальна | 9 |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 10.4 кВт |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-430 В |
| Мощность | 5.2 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 309 / 505 / 147 мм |
| Ток заряда | 100 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, глибокого разряду батарей |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |