93 407 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bison |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне введення резерву | Роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS) |
| Альтернатор | Синхронний |
| Вес | 210 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас ізоляції | F |
| Коэффициент мощности | COSφ: 1 |
| Цвет | Красный |
| Количество розеток | 230 В – 2 шт. |
| Максимальная мощность | 6 кВт |
| Максимальні витрати пального | 2.2 л/год |
| Материал обмотки | Медь |
| Модель двигуна | BS192FE |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Номинальная мощность | 5.5 кВт |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Номінальна швидкість двигуна | 3600 об/хв |
| Объем двигателя | 499 см.куб. |
| Об'єм мастила в картері | 1.65 л |
| Об'єм паливного баку | 14.5 л |
| Особливості моделі | Тихий |
| Охлаждение | Воздушное |
| Показник рівня палива | Да |
| Регулятор напруги | AVR |
| Рабочая температура | -15 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 994 / 642 / 750 мм |
| Уровень шума | до 65 дБ |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Електричний |
| Тип топлива | Дизель |
| Тип устройства | Генератор дизельний |
| Фаза | 1 |