37 555 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bison |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне введення резерву | Роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS) |
| Вес | 88.2 кг |
| Выходное напряжение | 220 В, 400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Коэффициент мощности | COSφ: 1 |
| Количество розеток | 230 В – 2 шт., 380 В – 1 шт. |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Материал обмотки | Медь |
| Модель двигуна | BS190F |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номінальна швидкість двигуна | 3000 об/хв |
| Объем двигателя | 420 см.куб. |
| Об'єм мастила в картері | 1.1 л |
| Об'єм паливного баку | 33 л |
| Особливості моделі | Ручка та колеса для транспортування |
| Охлаждение | Воздушное |
| Показник рівня палива | Да |
| Регулятор напруги | Да |
| Розміри | 750 / 575 / 610 мм |
| Система зажигания | TCI |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Електричний, Ручний |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип устройства | Генератор бензиновий |
| Фаза | 3/3 |