22 242 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bison |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Коэффициент мощности | COSφ: 1 |
| Количество розеток | 230 В – 1 шт. |
| Максимальная мощность | 2 кВт |
| Модель двигуна | R80-i |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Номинальная мощность | 1.8 кВт |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Объем двигателя | 79.7 см.куб. |
| Об'єм мастила в картері | 0.35 л |
| Об'єм паливного баку | 4 л |
| Особливості моделі | USB-вихід, VFT-метр, Паралельне підключення генераторів |
| Охлаждение | Воздушное |
| Показник рівня палива | Да |
| Регулятор напруги | Да |
| Розміри | 498 / 290 / 459 мм |
| Уровень шума | 68 дБ |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип устройства | Генератор інверторний |
| Фаза | 1/3 |