

4 275 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Материал корпуса | Металл |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Роздільна здатність запису | 3 Мп |
| Розміри | 430 / 420 / 90 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |