



85 939 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | CAN, RS485, WiFi |
| Вес | 32 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 220-240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 97 % |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8.8 кВт |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 40-60 В |
| Напруга від сонячних панелей | 125-500 В |
| Мощность | 8 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 670 / 420 / 233 мм |
| Ток заряда | 190 А |
| Струм розряду | 190 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 4 мс |