26 483 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Интерфейсы | RS232, RS485, USB, WiFi, Сухі контакти |
| Вес | 10.4 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для котлів, Для насосу, Для опалення, Для освітлення, Для офісу, Для сонячних панелей, Для холодильників |
| ККД | 93 % |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 12.4 кВА |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 60-450 В |
| Особенности | З зарядним пристроєм, Режим ДБЖ |
| Мощность | 6.5 кВА/6.2 кВт |
| Підтримка мобільного застосунку | SmartESS |
| Режим підмішування | Да |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 583 / 380 / 214 мм |
| Ток заряда | 120 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |