

61 473 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Ширина прохода | 550 мм |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Общие | |
| Вес | 90 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Пропускна спроможність | 35 чол/хв |
| Розміри | 1400 / 300 / 1000 мм |
| Тип конструкции | Розсувний |
| Тип устройства | Турнікет розсувний |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |