1 980 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| LTE-модем | Завантаження/віддача 150/50 Мбіт/с |
| WAN-порт | Ethernet, SIM-карта 3G/4G |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | LAN 10/100Mbps x 3, SIM-слот Nano x1 |
| Антена | 2 зовнішні антени WiFi |
| Беспроводной стандарт | 802.11a/b/g/n |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Ігровий, Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Коефіцієнт підсилення | 5 дБі |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество LAN-портов | 3 |
| Кількість WAN/LAN-портів | 1 |
| Количество портов | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Оперативная память | 64 Мб |
| Особенности | SIM-карта, VPN, Гостьова мережа, З віддаленим керуванням, Пріоритизація трафіка (QoS), DDNS, DNS, Mesh |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Підключення | Бездротове, Мобільна мережа (SIM) |
| Підтримка VPN | L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard |
| Режимы работы | Mesh, WISP, Маршрутизатор, Розширювач, Точка доступу |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4-2.4835 ГГц |
| Стандарт беспроводной связи | 4G, WiFi 4 (802.11n) |
| Тип антенны | Зовнішні |
| Тип виконання | Портативний, Стаціонарний |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |