


16 489 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| PoE | Да |
| Poe порт вихід | 16 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Питание | 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Черный |
| Кількість SFP-портів | 2 x SFP (1000М) |
| Количество портов | 21 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Оперативная память | 128 Мб |
| Мощность | 200 Вт |
| Пропускная способность | 40 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 440 / 205 / 44 мм |
| Стандарт PoE | 802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3,802.3i,802.3u,802.3ab/z/ad,802.3x,802.1ab,802.1p,802.1q,802.1x,802.1d,802.1s,802.1w |
| Тип коммутатора | Керований |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |