



735 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12 Ah |
| Выходное напряжение | 6 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Розміри | 151 / 51 / 95 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |