680 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| WAN-порт | Ethernet |
| Интерфейсы | LAN 10/100Mbps x 3, WAN 10/100Mbps x 1 |
| Антена | 2 зовнішні всеспрямовані |
| Беспроводной стандарт | 802.11b/g/n |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | DC 5 В / 1 А |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Применение | Для дому, Для офісу |
| Коефіцієнт підсилення | 5 дБі |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество LAN-портов | 3 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Количество портов | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оперативная память | 64 Мб |
| Особенности | DDNS, DNS, Mesh |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c |
| Процессор | 580 МГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | L2TP, PPTP, WireGuard |
| Режимы работы | Mesh сателіт, WISP, Маршрутизатор, Розширювач, Точка доступу |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 118 / 80 / 27.5 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 4 (802.11n) |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 150-449 Мбіт/с |