8 917 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Производитель | RECODA |
| Вес | 144 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Диагональ экрана | 2" |
| Питание | Акумуляторна батарея 3600 мАг |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Применение | Для інспектора, Для ДПС, Для поліції, Для риболовлі |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Блок живлення, Док-станція, Кабель USB Type-C, Кріплення, Нагрудний відеореєстратор |
| Кути огляду | 130° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | GPS |
| Пам'ять | 128 ГБ |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2560x1600 |
| Розміри | 83 / 56 / 30 мм |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | ІЧ |