

3 537 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Відімкнення | Код |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 142 / 42 / 25 мм |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок механічний кодовий |
| Толщина двери | 30-60 мм |