1 648 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вхід | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Цвет | Белый |
| Количество портов | 5 |
| Мощность | 90 Вт |
| Пропускная способность | 10 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 98 / 148 / 34 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-), 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af/at/bt |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип устройства | PoE-розширювач |