


12 307 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 24х RJ45 (10/100/1000M) |
| Вес | 2.45 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Черный |
| Кількість SFP-портів | 4 x SFP (1000М) |
| Количество портов | 29 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Оперативная память | 128 Мб |
| Пропускная способность | 56 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 440 / 204 / 44 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3,802.3u,802.3ab,802.3z,802.3x,802.3az/ad,802.1AB,802.1D,802.1w,802.1s,802.1Q,802.1p,802.1X |
| Тип коммутатора | Керований |
| Тип устройства | Коммутатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |