



19 033 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 4x TP/SFP combo (1000M) |
| PoE | Да |
| Poe порт вихід | 24 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Выходное напряжение | 48-55 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Питание | 110-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Черный |
| Кількість SFP-портів | 4 x SFP (1000М) combo |
| Количество портов | 29 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Оперативная память | 128 Мб |
| Мощность | 300 Вт |
| Пропускная способность | 56 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 445 / 285 / 45 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | 802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab/ad/az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Тип коммутатора | Керований |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |